Vyhledávání

Kontakt

LIFETIME Taekwondo School
Korejské cvičení boje a umění TAEKWONDA pro děti a mládež 2 měsíce ZDARMA a pro dospělé kurzy SEBEOBRANY a kondice s 20% SLEVOU, obé v příp. že vezmete kamarád-a/ku, znám-ého/ou do tělocvičny, Pionýrů 400, Místek.

https://taekwon.webnode.cz +420 603 710 604 - Mirek Sýkora

mirsk(at)post.cz

Kurzy kondice, bojového umění a sebeobrany ve Frýdku-Místku pro mládež a dospělé, muže i ženy!!!

 

     LEVEL 12 - již po12té se veřejnosti otevírá kurz pro dospělé, od čtvrtku 6. ÚNORA 2014 mohou přijít začátečníci, i zkušenější, muži i ženy. Cvičíme opět od 18:00 do 20:00 vždy 3 měsíce, každý čtvrtek. pak možno opět pokračovat od října do prosince. Bojovému umění, sebeobranám ale i kondici NOVĚ DÍKY KETTLEBELLS (znovuobjevená ruská činka) se věnujeme v tělocvičně na 6. ZŠ ve F-M (Pionýrů 400, sídliště Anenská, Místek). Lekce tohoto kurzu jsou na míru vedené zájemcům a zájemkyním, pro které je umění sebeobrany vlastně nejdůležitější.

     Kurz je velmi vhodný pro vás, kteří nepotřebujete drilovat technické sestavy, kteří nebudou v bojovém umění soutěžit a pro ty, jež se neradi vážou závaznými registracemi a zkouškami technické vyspělosti. Také pro ty, kteří se k boj. umění chtějí navrátit, ale chtějí snadnou cestu z5 ke kořenům, umět se bránit. Čeká vás za 3 měs. 12 ČTVRTEČNÍCH DVOUHODINOVÝCH lekcí a navíc možno i dobrovolně v pondělky procvičovat techniky - zdarma s námi při taekwondu či zvyšovat úroveň kondice. O KETTLEBELLS více viz např. www.zeleznakoule.cz , Můžete procvičovat základní bojové techniky a vyzkoušet základy sebeobrany proti úchopům i proti technikám rukou či nohou, pokročilejší i proti noži. NEVÁHEJTE, "VEMTE NOHY NA RAMENA" A DOJDĚTE. "CHLAPI, BUĎTE CHLAPY, ŽENY, BRAŇTE SE! POSILUJTE, CVIČTE!!!".

     Kurzy točíme vždy únor-duben, říjen-prosinec. Celkem tedy můžete u nás během šk. roku absolvovat minimálně 24 lekcí á 2 hodiny, tedy 48 hodin s profesionálními praktikanty a cvičiteli bojových umění, kteří cvičí přes 22 let. Uplatníme poznatky nejen z korejského taekwonda, ale možná i ze systémů pouličního boje z blízka, Modern Arnis (filipínský styl), Krav Maga (izraelský), Hapkido (korejský), Wate Jitsu (japonský), RBSD (reálná sebeobrana, ČR) a při sebeobraně proti noži možná využijeme praktiky školy španělské. Hlavním cvičitelem je Peter Lazorík, I. Dan v taekwondu ITF, velmi zkušený bojovník pro praktickou pouliční sebeobranu.

     AKCE!!! VEM ZNÁMÉHO/ZNÁMOU A MÁTE OBA 20% SLEVU Z KURZOVNÉHO!!!

Odhoďte předsudky, nijak se nepřipravujte a s uvolněnou myslí přijďte. VELMI VHODNÉ TAKÉ PRO ŽENY, KTERÉ BY SE MĚLY UMĚT BRÁNIT.

     Těšíme se naviděnou!!!

Ing. Miroslav Sýkora, +420 603 710 604, mirsk(at)post.cz ,

     and Peter Lazorik, hlavní učitel sebeobrany v LIFETIME TKD SCHOOL.